بسم الله الرحمن الرحیم
روزهای نرم و نارنجی پاییز و گره خوردن شان با ایام شادی و شعف اهل بیتانه بر همه مان مبارک باشد.
الحمدلله که خداوند برای ریزش رحمت بی کرانه اش بر قلب و جان شهر و روح مان، بی بضاعت دستان کوچکمان نگاه نمی کند و هوای مان را با دست و دلبازی های مخصوص خودش دارد.
گذر این چند روز در خانه کوچکمان از تمام لحظه های این چند ماه سرسبزتر و سریع تر بود. مانند خاطره ی مزه کردن نوشیدنی داغی در میان سوز زمستان کنار محبوب جان و دل. همین قدر دلچسب
خدا را شکر از بابت برکاتی که این خانه مجازی برایم داشته است و دلم را گرم کرده و جانم را میان مردگی ها زنده کرده. :) به دعاهای فوق العاده ی همیشگی تان حالم روبه راه است الحمدلله.
این دو سه روز به دیدار یک خانواده دو نفری مجازی نائل آمدیم که بسی روح و روان مان را تازه کردند و به خانه مان گرمی بخشیدند. خلاصه که دوستانی که تشریف می آورید اصفهان، ما بسیار خرسند می شویم از میزبانی و دیدار شما.
والی الله ترجع الامور .

*ارفع کرمانی

توام سررشته داری، گر پرم سوی تو معذورم| که در دست اختیاری نیست مرغ بند بر پا را*

کشیده عشق در زنجیر، جان ناشکیبا را نهاده کار صعبی پیش، صبر بند فرسا را*

یا لطیف و یا لطیف و یا لطیف، القوی و القوی و القوی

مان ,ی ,خانه ,های ,بی ,روح ,این چند ,مان را ,الحمدلله این ,است الحمدلله ,این دو

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

CAR.2020 صنایع فلزی آهنگر حرکت در زندگی فروش سرویس خواب پلی یورتانی دوریس دکوراسیون دیوار divaan جادو چت|جادو گپ|چت جادو|گپ جادو|چت روم جادو چت|توش گپ|لتوش چت ماهیــ . . من آموزم پس هستم