بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا ببخشید اگر هعی پشت هم گند میزنم و مثل آدم های دست و پا چلفتی خراب کاری می کنم. خداییش یک جاهایی می مانم که دعا کنم خراب کاری ام، خراب کاری حساب نشود. :| می دانی که از چه چیز حرف می زنم. از آن وقت هایی که کار خیط شده و من مرددم بین دعا کردن و از تو خجالت کشیدن و دعا نکردن و از استرس تا مرز جان دادن رفتن.
خدایا ممنون که بدون این که به رویم بیاوری به حرف هایم گوش می دهی. ممنون که حتی وقتی خیلی اوضاع خراب است و رویم نمی شود مستقیم چیزی بگویم یا بخواهم، یک طوری می گذاری با امامم راحت تر صحبت کنم. بلکه هم از استرس نمیرم.
خدایا ممنون که خدای ما خراب کارها هم هستی.

+ دلم میخواست پویش موثرترین وبلاگ ها را شرکت کنم و ممنونم از خانم الف جان :) بابت دعوت. اما فعلا وقت نمیشه. اگر شد احتمالا بعد از موعد هم بشه می نویسم ان شاءالله.

والی الله ترجع الامور .

توام سررشته داری، گر پرم سوی تو معذورم| که در دست اختیاری نیست مرغ بند بر پا را*

کشیده عشق در زنجیر، جان ناشکیبا را نهاده کار صعبی پیش، صبر بند فرسا را*

یا لطیف و یا لطیف و یا لطیف، القوی و القوی و القوی

خراب ,کنم ,هم ,دعا ,کاری ,ممنون ,ممنون که ,خراب کاری ,خدایا ممنون ,آدم های ,و از

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمی (رضا کاکائیان) دانلود کتاب تراشکاری درجه 2 طراحی سایت در کاشان StylerBaz وبلاگ شخصی سعید خسروی وبلاگ دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد واحد استهبان دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم پتروسا رضا پورکریمان پرسش مهر:آیا محیط مدرسه دلپذیر،دلخواه و شاد است؟